sky kosmopieski postacie

Skye jest żeńskim cockapoo (cocker spaniel / pudel mix) i jednym z głównych bohaterów serii Psi Patrol. Jest pierwszą kobietą w Psim Patrolu, a drugą jest Everest. Jej głównym celem jest uważne obserwowanie sytuacji awaryjnych z góry za pomocą helikoptera oraz użycie haka mocującego helikopter, aby ratować ludzi i w razie potrzeby transportować członków zespołu z miejsca na miejsce. Jej głównym kolorem jest różowy.

Jej praca zwykle polega na lataniu i obserwowaniu, a ona jeździ helikopterem. Skye zawsze sprawia, że ​​jej lądowania są pełne wdzięku. Jej wdzięk i doskonałe umiejętności zapamiętywania pomagają jej dobrze radzić sobie w Skye jest bardzo sympatyczna i emocjonalna.

Skye uwielbia zabawę i uwielbia bawić się i brać udział w zabawach z innymi przyjaciółmi z Psiego Patrolu. Jednak ona i Zuma są niezwykle konkurencyjne względem siebie. Skye jest bardzo odważna i mądra. Skye ma również lęk przed orłami.

Skye jest uroczym szczeniakiem o oczach w kolorze magenty. Ma specjalny strój pilota w kolorze różowym. Skye jest najmniejszą ze szczeniąt i jest pierwszą kobietą w Psim Patrolu. Kudłate uszy, ogon, puch na głowie i kółka wokół oczu mają kolor złoto-brązowy / pomarańczowy. Jej nogi, pysk i brzuch mają kremowy kolor. Reszta jej ciała jest złotobrązowa. Jej nos jest brązowy, podobnie jak brwi. Ma trzy małe rzęsy i puch na czole.