zuma kosmopiesek

Zuma jest jednym z głównych bohaterów serialu Psi Patrol. Jest szczenięciem czekoladowego labradora i ratownikiem wodnym psiego patrolu. Jego głównym celem jest ratowanie zwierząt morskich przed podwodnymi katastrofami. Ponieważ jego usługi nie są często wymagane, jest on jednym z najmniej wykorzystywanych członków zespołu.

Zuma jest czekoladowym szczeniakiem Labrador retriever, z lekką wadą mowy, w którym nie może poprawnie wymówić literki r. Jego główne obowiązki, jako członka Psiego Patrolu , to wszystko związane z wodą. Jego główny kolor jest jasnopomarańczowy, biorąc pod uwagę, że zwykle nosi podczas dyżuru pomarańczowy hełm, jego kurtka i plecak są również pomarańczowe. Jego pojazd to rodzaj motorówki zwanej poduszkowcem. Inne postacie, które były w poduszkowcu Zumy, to Ryder i Chase, Marshall.

Zuma jest bardzo wyluzowany i spokojny, choć nie jest tak poważny, jeśli chodzi o obowiązki, jak jest dojrzały, ale zawsze jest lojalny i bardzo lubi Rydera. On i Skye są ze sobą niezwykle konkurencyjni. Raz Zuma i Skye spierali się nawet o to, kto pierwszy dostał się do windy.

Zuma jest czekoladowym szczeniakiem rasy Labrador. Ma brązowe futro, wiotkie uszy i zielonkawo-żółte oczy. Jego kołnierzyk jest granatowy i ma pomarańczową metkę ze srebrnym symbolem kotwicy przedstawiającym morze. Jego sprzęt to jasny pomarańczowy kask wodny wraz ze sprzętem do nurkowania na plecach.